Ons Team

Ons team

Liefde voor het vak

Onze leerkrachten zijn gepassioneerd over hun werk en zetten graag een stapje extra voor de leerlingen. Hierdoor ontwikkelt zich een goede band tussen de leerlingen en de leerkracht, zelfs binnen de beperkte lestijd. Dit komt de sfeer en de ontwikkeling van de leerlingen ten goede.

Professionaliteit

Alle leerkrachten beschikken over een pedagogische opleiding. De basis van onze lessen wordt gevormd door onze methodes. Maar geen leerling ontwikkelt zich via standaard stappen. Elke leerling ontwikkelt zich een beetje anders. Daar speelt de leerkracht een cruciale rol. De leerkracht
speelt, wanneer dit nodig is, in op de behoefte van de leerling, door ze de ruimte te geven om af te wijken van het plan, bijvoorbeeld door het gebruik van een Plusboek of juist wat extra instructie. Het is soms lastig om in de korte lestijd leerlingen met speciaal gedrag te kunnen begeleiden. De leerkrachten maken in een dergelijke situatie gebruik van elkaars kennis en ervaring om de leerling te ondersteunen.


De leerkrachten

Sanne Laseur

Schoolleider & leerkracht VO1/2 en VO3/4


schoolleider@nlschoolstockholm.se & sanne@nlschoolstockholm.se



Werkdagen:
Maandag, dinsdag en woensdag


Julie Boeykens

Leerkracht gr. 4/5


julie@nlschoolstockholm.se



Werkdagen:

Dinsdag


Laura Bultman

Leerkracht gr. 3 en 6/7


laura@nlschoolstockholm.se



Werkdagen:

Maandag en dinsdag


Frederike Jansen

Leerkracht gr. 1/2


frederike@nlschoolstockholm.se


Werkdagen: Dinsdag

Tamar Ravestein

Leerkrachtassistent gr. 1/2


Werkdagen: Dinsdag

Voorzitter

Elis Dijkstra


voorzitter@nlschoolstockholm.se


Het bestuur

Vice-voorzitter

Hugo van Hengel


vicevoorzitter@nlschoolstockholm.se

Secretaris

Claudia Kessels- Mennen


secretariaat@nlschoolstockholm.se

Penningmeester

Jacqueline Hoogerbrugge


penningmeester@nlschoolstockholm.se

Activiteiten coördinator

Limor Janssen


activiteiten@nlschoolstockholm.se